پویش ضیافت مهربانی در کردستان آغاز شد

حسین رسولی افزود: برای اجرای این پویش ادارات بهزیستی شهرستان های استان، ۵۳ مرکز مثبت زندگی، ۹۰ موسسه خیریه تحت نظارت، ۵۰ مرکز شبانه روزی شامل مرکز شبانه روزی کودکان بی سرپرست، مراکز شبانه روزی معلولان، بیماران روانی، سالمندان و کمپ‌های ترک اعتیاد بصورت شبانه روزی آماده جمع آوری کمک‌های مردمی هستند.

وی با بیان اینکه شیوه جمع آوری کمک ها به ۲ صورت حضوری و غیرحضوری است، گفت: خیرین و نیکوکاران می توانند با مراجعه به مراکز پیش بینی شده و یا بصورت غیرحضوری و با ارسال کد دستوری *۶۶۵۵*۲۲۲۸۸* کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند تا در بین نیازمندان توزیع شود.

سرپرست بهزیستی کردستان با بیان اینکه سال گذشته در قالب این پویش و همچنین زکات فطریه در مجموع ۱۳۶ میلیارد ریال کمک جمع آوری شد، اظهار داشت: پیش بینی می شود امسال این کمک ها نسبت به سال گذشته با ۵۰ درصد افزایش روبرو شود.

وی یادآور شد: ارزش بسته های توزیع شده در بین خانواده ها، پنج میلیون ریال شامل ۱۰ بسته ۵۰۰ هزار ریالی است و افراد خیر و نیکوکار می توانند به هر میزان که توانایی دارند کمک کنند.

در حال حاضر حدود ۲۵ هزار خانوار مستمری بگیر و ۲۸ هزا خانوار غیر مستمری بگیر در استان کردستان تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.