سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان

برگزیدگان مهرواره استانی بسم الله نویسی در کردستان معرفی شدند

حمیدرضا گوهری روز پنجشنبه در گفت و گویی در سنندج با اشاره به اینکه مهرواره خوشنویسی بسم الله نویسی به صورت مجازی برگزار شد، گفت: این مهرواره به مناسبت ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی هنری کانون استان به اجرا در آمد که داوری و اعلام نتایج آن امروز همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان (۲۲ اردیبهشت) صورت گرفت.

وی افزود: ۵۳ اثر از مراکز استان به دبیرخانه مهرواره ارسال شد که ۱۱ اثر در گروه‌های سنی مختلف به عنوان برگزیده انتخاب و با هدایا و لوح تقدیرهایی از آنها تقدیر به عمل می‌آید.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان ادامه داد: بابک حسین پور و سیده هوناز حسینی از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ سقز، ندا ملایی، کیمیا عنایتی و آراد حیدری از مجتمع فرهنگی هنری سنندج، باران یاری و بیریوان ابراهیمی از مرکز فرهنگی هنری شماره ۳ سنندج، خاطره زارعی از مرکزفر هنگی هنری شماره ۵ سنندج، صدف صداقت از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ بانه، شهروز حسینی از مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ بانه و مانیا شهابی تبار از برگزیدگان این مهرواره هستند.

وی یادآور شد: این مهرواره با هدف آشنایی اعضای کانون با مناسبت‌های دینی، تقویت حس زیبایی شناسی و ارتباط فعالیت های هنری با مناسبت‌ها برگزار شد.

۲۱ مرکز فرهنگی و هنری ثابت و ۲ کتابخانه سیار روستایی به کودکان و نوجوانان کردستان خدمات‌رسانی می‌کنند و در حال حاضر ۴۱ هزار کودک و نوجوان در سطح استان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.

 

انتهای پیام/