بهره مندی ۲۸ هزار نفر از خدمات جمعیت هلال‌احمر کردستان

پیام جلالی گفت: در مدت یاد شده ( آذر ماه سال گذشته تا یکم آذر سال جاری)، بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات حمایتی و درمانی و همچنین ۲۵ هزار و ۷۰۰ نفر در پروژه‌های محرومیت زدا در طرح‌هایی موسوم به نیابت، همای رحمت، کاروان سلامت به ارزش ۲۳ میلیارد و ۱۸۳ میلیون ریال بهره‌مند شدند.

وی افزود: سال گذشته، طی اجرای طرح کاروان سلامت در مناطق و روستا‌های محروم استان، ارائه خدمات دندانپزشکی از جمله ترمیم، ویزیت و… در قالب هشت کاروان سلامت به ارزش چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، به مردم ارائه شده و هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی در این کاروان‌ها توزیع گردید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به مشارکت و همراهی خیرین جهت تجهیز بانک امانات پزشکی، گفت: در این مدت تعداد ۷۸قلم از اقلام پزشکی جهت تجهیز بانک امانات پزشکی به ارزش یک میلیارد ریال به هلال احمر کردستان اهدا شده است.

وی گفت: امسال نیز همچون سنوات گذشته با مشارکت اعضای داوطلب و خیرین جمعیت هلال احمر کردستان، فعالیت‌های داوطلبی از جمله برپایی چادر ایستگاه سلامت، طرح نیابت، کاروان سلامت، توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند، اهدای خون برگزار گردید.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.