تأسیسات گردشگری بانه آماده ارائه خدمات به مسافرین هستند

به گزارش بانه نیوز نقل قول از ایسنا؛رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان بانه از تمامی تأسیسات گردشگری شهرستان بانه برای بهره مندی مسافرین آماده ارائه خدمات می باشند خبر داد.

محمد حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اسکان فرهنگیان و سالن های مدیریت بحران شهرداری، توحید، شهید نصرالهی آموزش و پرورش و همچنین تعیین محل هایی برای اسکان مسافرین آماده ارائه خدمات هستند و به احتمال فراوان مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

وی افزود: در اجرای شیوه نامه ستاد اجرایی سفر و در قالب کمیته های ده گانه برنامه های متنوعی در راستای کیفیت بخشی خدمات به میهمانان نوروزی طراحی و در حال عملیاتی شدن است.

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان بانه ادامه داد: شاخص مهم این برنامه ریزی بومی سازی دستور العمل کشوری بر اساس نیازهای شهرستان بانه با حفظ شاکله اصلی و بر اساس خلاقیت و نوآوری و محوریت فرهنگ و هنر است.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه های بهاره و صنایع دستی، برگزاری مسابقات بازی های بومی محلی، ارائه غذاهای محلی به مسافرین، تجمیع ادارات خدمت رسان و راهنما در ورودی شهر، ایجاد پارکینگ های موقت و رایگان در محدوده مجتمع های تجاری، راه اندازی کمپین نه به پلاک ۶۱ توسط همشهریان به جهت جلوگیری از بروز ترافیک و اجرای کمپین ۶۰-۳٠ در گردنه خان است.

حسینی عنوان کرد: مشکلات عمدا مربوط به عدم توازن در توسعه زیر ساخت ها و گردشگرپذیر بودن شهرستان بانه خود را نشان می دهد اما با تلاش مضاعف مسئولین شهرستان و همت جمعی مشکل خاصی نخواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: گردشگری خرید در حال حاضر بارزترین و شاخص ترین بخش و پدیده گردشگری شهرستان بانه به حساب می آید اما با توجه به شروع برنامه های زیر ساختی در حوزه آموزش لیدرهای محلی به عنوان بازوهای اصلی و وجود طبیعت بکر و خاص شهرستان در نیمه اول سال جدید شاهد اتفاقات و خبرهای خوبی در حوزه گردشگری طبیعت و اقامتگاه های بوم‌گردی در مناطق مستعد شهرستان بانه خواهیم بود.

 

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.