بهره‌مندی ۱۷ هزار مددجوی امداد کردستانی از طرح اوقات فراغت


محمد رسول شیخی‌زاده، مدیرکل کمیته امداد کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، از بهره‌مندی ۱۷ هزار مددجوی امداد از برنامه‌های اوقات فراغت فصل تابستان این نهاد انقلابی در استان کردستان خبر داد و اظهار کرد: دو هزار و ۴۰۰ نفر از این تعداد دانش‌آموزان، دانشجویان و خانواده‌های تحت حمایت بوده که از برنامه‌های کمیته امداد بهره‌مند هستند.

وی افزود: در راستای اجرای برنامه‌های اوقات فراغت نیز دو هزار و ۵۰۰ نفر از مادران و دختران تحت حمایت به اردوهای زیارتی، تربیتی و تفریحی مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

شیخی‌زاده با بیان اینکه در طول فصل تابستان پنج هزار و ۵۶۰ نفر از مددجویان در اردوهای آموزشی داخل و خارج استان شرکت داده می‌شوند، بیان کرد: بازدید از اماکن مذهبی و دیدنی، اجرای کلاس‌های قرآنی، اجتماعی، مهارت‌های زندگی و مسابقات فرهنگی در این دوره‌ها صورت می‌گیرد.

وی گفت: از طریق شش کانون دائم در سطح شهرستان‌ها و کانون‌های موقت تابستانه در سطح روستاها شش هزار و ۵۰۰ نفر از افراد تحت حمایت از برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و تربیتی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد کردستان یادآور شد: برای برنامه‌های اوقات فراغت ۱۷ هزار مددجوی این استان در فصل تابستان یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.