روزانه ۶۵ هزار بطری مواد ضدعفونی در کردستان تولید می شود

شناسه : 6215 04 فروردین 1399 - 15:39 71 بازدید

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دره وزمی صبح دوشنبه در حاشیه آغاز فعالیت چهارمین خط تولید مواد ضد عفونی کننده در کردستان که به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور فعالیت خود را آغاز کرد، اظهار داشت: روزانه ۶۵ هزار بطر مواد ضدعفونی در چهار واحد تولیدی در کردستان تولید می شود که اگر فعالیت […]

روزانه ۶۵ هزار بطری مواد ضدعفونی در کردستان تولید می شود
پ
پبه گزارش خبرنگار مهر، محمد دره وزمی صبح دوشنبه در حاشیه آغاز فعالیت چهارمین خط تولید مواد ضد عفونی کننده در کردستان که به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور فعالیت خود را آغاز کرد، اظهار داشت: روزانه ۶۵ هزار بطر مواد ضدعفونی در چهار واحد تولیدی در کردستان تولید می شود که اگر فعالیت کاری خود را به دو شیفت برسانند، می توان تا ۱۲۰ هزار بطر در روز تولید کرد.

وی افزود: تاکنون ۱۴۰ هزار بطر تولید شده که اگر این روند ادامه داشته باشد و بتوان الکل مورد نیاز این واحدها را تامین کرد می توان علاوه بر تامین نیاز استان, نیاز استان های همجوار را نیز تامین کرد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان ادامه داد: امروز یک شرکت تولیدی که در زمینه صنایع بهداشتی و شوینده و تولید آب معدنی فعالیت می کرده, با توجه به ضرورت جامعه به کمپین کرونا را شکست می‌دهیم پیوسته و خط تولید خود را به تولید مواد ضد عفونی کننده تغییر داد.

دره وزمی یادآور شد: این خط توانایی تولید روزانه ۲۴ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در صورت تامین الکل را دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در این استان چهار واحد تولیدی خط تولید خود را به سمت تولید مواد ضد عفونی کننده تغییر داده اند, بیان کرد: این واحدها قادر هستند سالانه ۱۷ هزار تن مواد ضد عفونی کننده تولید کنند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان گفت: این میزان تولید به شرط تامین الکل مورد نیاز واحدها است که تا کنون این سازمان موفق شده ۵۳ هزار تن الکل را تامین و با تحویل آن به واحدهای تولیدی تمام این میزان تبدیل به مواد ضد عفونی کننده مورد نیاز جامعه شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

یک پاسخ برای “روزانه ۶۵ هزار بطری مواد ضدعفونی در کردستان تولید می شود”
  1. سلام وقت بخیر. اگر واقعا این همه مواد ضد عفونی در استان کردستان تولید می شه پس چرا مردم هیچ موادی ندارند مصرف کنند به من چی تولید می شه یا به مردم چی تولید می شه پس این همه مواد چی میشه کجا می ره

    پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در دفتر بانه نیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.