گستردگی دامنه‌ی وقاحت عده‌ای کانالک‌دار آفتاب‌گردان با توهین به امام جمعه!
پ
پ

به گزارش بانه نیوز؛ امروز “ماموستا ملا جمال کریمی” امام جمعه موقت بانه در خطبه‌های خود ضمن اشاره به جریانات اخیر شهرداری بانه و رو شدن دست مفسدان اقتصادی این ارگان که با دست‌درازی به بیت‌المال، در پی کسب مال حرام و فزونی ثروت بادآورده‌ی خود برآمده‌اند، عموم مسئولان را از این شیوه‌ی خدمت نهی نمود.

بی‌شک امامان جمعه و جماعت که برای این مسئولیت خطیر انتخاب شده‌اند از بسیاری فیلتر‌ها رد شده اند تا بر دین و شریعت خدشه ای وارد نگردد، بنا به وظیفه‌ی دینی و اخلاقی خود موظفند به امر به معروف و نهی از منکر بپردازند، لذا توهین به آنان مصداق بارز توهین به قانون اساسی، حکومت اسلامی، دین و مذهب است‌.

اما متاسفانه امروز تعدادی از کانالک‌های به اصطلاح خبری بانه که با چاپلوسی و پاچه‌خواری از شهرداری بانه امرار معاش می‌کنند، خطبه‌ی امروز امام جمعه را طی متنی کریه و زشت چنان مغرضانه با توهین، افترا و تهدید پاسخ داده که مستقیما دین و مذهب را مورد سوال قرار داده‌اند. ضمن آنکه ما اصحاب رسانه میدانیم این متون از کجا آب می‌خورد و دست نوشته‌ی کیست!؟

زمانیکه بانه نیوز به بیان واقعیت‌هایی (که خوشبختانه امروز در سایه‌ی حضور و تحقیقات هیئت بازرسی در شهرداری بانه بر عموم آشکار شده و مهر تایید خورد) از سوی شهرداری با طرح شکایت به جرم نشر اکاذیب روبرو شد و در نهایت از جنبه عمومی هم بررسی شده و به محکومیت و تحمل حبس مدیریت ختم گردید، چگونه است که امروز توهین به دین و مذهب با بستن تهمت و افترا به امامان جمعه و جماعت در سایه‌ی منافع شخصی و مالی عده‌ای مفسد و خائن به بیت‌المال باید بی‌پاسخ بماند!!!!

➖آیا می‌شود این رفتار را ندیده گرفت و هیچ عکس العملی نداشت!؟

 

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.