۲۳ هزار مورد بازرسی واحدهای صفنی بازار کردستان انجام شد

شناسه : 6394 06 فروردین 1399 - 15:13 7 بازدید

فرزاد سردارزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه طرح ویژه نظارت و بازرسی بر بازار عید نوروز از اول اسفند سال گذشته در استان آغاز شد، افزود: بازرسی از همه واحدهای صنفی بویژه واحدهای عرضه کننده کالاهای اولویت دار توسط بازرسان سازمان صمت استان انجام شد. وی با بیان […]

۲۳ هزار مورد بازرسی واحدهای صفنی بازار کردستان انجام شد
پ
پفرزاد سردارزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه طرح ویژه نظارت و بازرسی بر بازار عید نوروز از اول اسفند سال گذشته در استان آغاز شد، افزود: بازرسی از همه واحدهای صنفی بویژه واحدهای عرضه کننده کالاهای اولویت دار توسط بازرسان سازمان صمت استان انجام شد.

وی با بیان اینکه در نتیجه این بازرسی ها یک هزار و ۲۰۰ مورد تخلف احراز و منجر به تشکیل یک هزار و ۲۱ فقره پرونده شد، اظهار داشت: ارزش ریالی این تعداد پرونده‌ تشکیل شده ۱۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال است.

سردارزاده از اجرای ۳۷۸ گشت مشترک در این ایام خبر داد و یادآور شد: در این گشت ها ۱۰۱ فقره پرونده تخلفات به ارزش یک میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال تشکیل شد که بیشترین تخلف اقتصادی انجام شده در راستای اجرای این طرح در بازار استان گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و تقلب بوده است.

سامانه تلفنی ۱۲۴ بطور شبانه روزی برای دریافت شکایت، انتقادات، پیشنهادات و نظارت مردمی فعال است و شهروندان می‌توانند هر گونه تخلف اقتصادی در راستای عدم درج قیمت، صدور فاکتور، تقلب، گرانفروشی را از این طریق اعلام کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در دفتر بانه نیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.