رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بانه

کارگران بیکار شده از شیوع کرونا، در صورت دارا بودن شرایط، بیمه بیکاری دریافت می کنند!

شناسه : 6995 11 فروردین 1399 - 0:10 1484 بازدید
کارگرانی که به خاطر شیوع ویروس کرونا بیکار شده اند، در صورت ثبت نام در سامانه الکترونیکی مربوطه و دارا بودن شرایط لازم، حق بیمه ایام بیکاری دریافت می کنند.
کارگران بیکار شده از شیوع کرونا، در صورت دارا بودن شرایط، بیمه بیکاری دریافت می کنند!
پ
پ

به گزارش بانه نیوز؛ “فرشاد دباغی” رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بانه اعلام کرد: کارگرانی که به خاطر شیوع ویروس کرونا بیکار شده اند، در صورت ثبت نام در سامانه الکترونیکی مربوطه و دارا بودن شرایط لازم، حق بیمه ایام بیکاری دریافت می کنند.

وی افزود: این دسته از کارگران باید درخواست خود را در سامانه بیمه بیکاری به نشانی؛
www.bimehbikari.msls.gov.ir
ثبت و کد رهگیری دریافت کنند.

“دباغی” خاطر نشان کرد: درخواست های ثبت شده تا اواخر اردیبهشت ماه امسال بررسی و نتایج ارزیابی ها با استفاده از کد رهگیری افراد، از طریق سامانه یادشده اطلاع‌رسانی می‌شود و از این رو نگهداری کد رهگیری تا پایان فرآیند اعلام نتایج ضروری است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بانه با اشاره به اینکه در اجرای این طرح، اسامی مشمولین دریافت بیمه بیکاری جهت برقراری مقرری بیمه ماه های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ به شعب تامین اجتماعی ارسال می‌شود، تصریح کرد: در صورت تداوم تعطیلی کارگاه ها، پرداخت بیمه بیکاری مربوط به ماه‌های آینده نیازمند مراجعه حضوری کارگران متقاضی به این اداره و تشکیل پرونده جهت بررسی آن در کمیته بیمه بیکاری شهرستان است.

وی با تاکید بر اینکه تمامی خدمات و تسهیلات فراهم شده در راستای حمایت از کارگران زحمتکش در همه بخش های جامعه و نیز کاهش مراجعات اداری آنان جهت پیشگیری، مقابله و قطع زنجیره شیوع و انتقال ویروس کرونا است، از کارگران خواست ضمن خودداری از هر گونه مراجعه حضوری، مراتب بررسی درخواست‌ها و تغییرات احتمالی در اطلاع‌رسانی را تنها از طریق سامانه بیمه بیکاری به نشانی یاد شده پیگیری نمایند.

 

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

 1. من.دوه.ماه.بیکار.هستم

  پاسخ
 2. اگه این طرح به اجرا در آید ک خوبه واسه ما کارگرها از دیدگاه من خوبه همچین چیزی واسه کارگرها ک الان بیکار شدن به خاطر ویروس کرونا.

  پاسخ
 3. من بیکار شدم‌ شاگرد مغازه ای بودم والان بیکارم وهیچ گونه در امدی نیز ندارم ممنون میشم

  پاسخ
 4. من علی ناطقی هستم ناشنواهستم زن دارم بچه دارم بیکارهستم دوماه نشستم کرونا نرفتم بیرونم ولی پول ندارم بخوا باید بچه دخترم گناه غذا میخوره زنم ناشنواست بچه من سالم هست به زیابه

  پاسخ
 5. کارگرم کاریی نیست خواهشا من به نیاز خرج مالی محتاجیم

  پاسخ
 6. سلام احتراما اینجانب کریم رحیمی مستاجرم وکارگرساختمان هستم والان بخاطرویروس کروناکسی ساخت وسازنمیکندماهم بیکارشدیم هیچ منبع درآمدی نداریم ازشمادرخواست میکنیم به تقاضای بنده پیگیری نمایید

  پاسخ
 7. سلام عرض ادب اینجانب بهرام قادری هستم الا دو ماه هست که بخاطر این ویروس بیکار شده ام از شما می خواهم که اسم را در بیمه اضافه کنید

  پاسخ
 8. کاکه گیان ایمه بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی مان هیه.نزیک به ۲ مانگه کاریشم بوه ولی لبر ام ویروسه چینیه بخوا نچومه سر کار.استا اموه واردی ام سایته http://www.bimehbikari.msls.gov.irببم خطا ادا.خواهشا پیگیری کن

  پاسخ
 9. با سلام و عرض ادب اینجانب بهرام قادری هستم که الا دو ماهه که بیکار شده ام خانواده دار هستم ازشما می خواهم که من را شامل این بیمه کنید.
  ۳۸۴۰۱۷۱۶۳۶شماره ملی
  ۰۹۱۸۸۸۹۶۷۹۷شماره تماس

  پاسخ
 10. کارخانه ها شامل بیمه کارگری ک بیکار شده اند میشود؟

  پاسخ
 11. من کار کن کارگاه لامپ بمدت ۲۴روز بخاطر وضعیت موجود بیکار هستم لذا تقاضای حق کمیسیون بیمه رو دارم؟

  پاسخ
 12. سلام واقعا کارگرانی که یک روز کار نکنند نون شب رو ندارند نمی توانند زندگی کنند اگر از طریق نهاد یا جای ساپورت نشوند از نمه بنده متاسفانه هیچ برای امرار معاش خود ناتوانم دارای یک فرزند بیمار و معلول نیز هستم ماهی ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار فقط مای به یبی و ونزدیک به ۵۰۰ توان هزینه درمانش بوده حال خواراک و مایحتاج ضروری روزانه هم جای خود پس مخاطب محترم قصاوت کننده من نوعی شما بگید چه خاکی برسر کنم!!!؟ پسوقتی می گن فلانی خود کشی کرد هیچ تعجب نکنید با سرایط امروزی تورخدا فقط به فریاد این ملت رنج کشیده برسید اگر کسی هست….

  پاسخ
 13. من ۵ ماهه بیکارم پول بیمه ام را قرض کرده ام

  پاسخ
 14. سلام . من که یک گارگر ساختمانی با ۵ نفر خانوار هستم .زمستان را به امید بهار نشستیم و خوردیم . ولی الان که بهار است و موقع کار بعد از ۵ روز کار دوباره بیکار نشستم تو خانه. نه کار دارم نه پول برای خرج۵نفر خانوار الان من باید از چه تریقی خرج این ۵ نفر را متحمل بشم واقعا موندم که چکار باید بکنم

  پاسخ
 15. سلام من یک ماه هستش بیکارم هیچ پس اندازی هم ندارم من مستآجرم بایدکرایه پرداخت کنم

  پاسخ
 16. سلام مدت یک ماە است کە بیکارم غیر از خرج و خوراک خرج داروی تشنج به گردنم سنگینی میکند

  پاسخ
 17. سلام من کارگر کارخانه لامپ هستم یک ماه بیکار تو خونه نشستیم وهیچ درامدی ندارم
  کردستان بانه

  پاسخ
 18. من صاحب دو فرزند محصل هستم سن زیادی دارم و هیچ درآمدی ندارم و کارگر هستم .

  پاسخ
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در دفتر بانه نیوز منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.