گزارش بانه نیوز؛

و باز شهرداری و شورا و همان داستان همیشگی پَت و مَت!

شناسه : 816 23 مهر 1398 - 14:20 112 بازدید نویسنده : شجاع حسین زاده
و باز شهرداری و شورا و همان داستان همیشگی پَت و مَت!
پ
پ

ابتدا بیایید “NPD” را معرفی کنیم؛
نوعی اختلال شخصیتی که مبتلایان به آن خود را مهم و بزرگ پنداشته و چنان غلوآمیز احساس توانمندی و لیاقت می‌کنند که رفتاری افاده‌ای چون لباسی غیراندازه به تنشان زار میزند. این افراد با ذهن بیمارشان، خود را چنان شخصی مشهور و توانا می‌خوانند که انگار نباید رفتار و حسی غیر از خودپسندی و سزاوار بودن را در آنان جستجو کرد.

و اما خبر اصلی؛
خبرها حاکی از آن است پس از جنجال جدید شهرداری و سکوت کامل شورا و در عجب ماندن اعضا از عملکرد این مدت شهرداری، بعد از گذشت مدتها از زمانیکه شورا (که وامدار دولت و ملتند) می‌بایست با طرح سوال از شهردار، عدم مسئولیت پذیری و کارایی‌اش را بهانه میکرد جهت استیضاح و انتخابی فردی شایسته و دلسوز برای سمت شهرداری، اما باور عمومی به آن سمت رفته که در شورا عضویی را یارای مقابله با شهردار نیست به غیر از یک نفر مدعی!

آری
فردی که در نامه درخواست خود به جناب استاندار اعلام نموده هم “لیسانس علوم اجتماعی” دارد و هم با پتانسیل عضویت در شورای شهر بانه‌ می‌تواند با فرمانداری و سایر ارگان‌ها ارتباط پیوسته داشته باشد و این سوپِرمَن که در راستای جذبش در جهاد دانشگاهی بعنوان سرپرست، عضویت‌های خود در انجمن‌های مردم‌نهاد را بهانه نموده‌ را خطاب قرار می‌دهیم.

و اما سوال؛
“خانم مصطفی‌زاده”؛ حتی اگر شما به تنهایی، وظایف قانونی شورا بودن خود را به موقع انجام می‌دادید، آیا شهرداری بانه با این وضعیت روبرو می‌شد؟؟ که اکنون با ادعای جمع کردن امضا برای عزل شهردار قد علم کرده‌اید.

آیا این یک شوی نمایشی دیگر برای انعکاس چند تصویر جدیدتر از خود با طرح و آرایش پاییزی‌تان و یا انقلابی الحاقی در درون‌تان با حسی لبریز از توانایی نیست!!

توصیه می‌کنیم ابتدا رفتار خود را مطالعه کنید سپس با چهره‌ی یک سوپِرمَن ظاهر شوید چراکه غیراز درخواست شما برای جذب و استخدامتان، تاکنون نقشی در شورای شهر نداشته‌اید که البته بی انصافی است حضور در بعضی جلسات با عنوان عضوی از شورا (البته با آگاهی از حضور خبرنگاران و عکاسان) را ندیده گرفت.

پس بدانید خود شما به اندازه شخص شهردار در اتفاقات شهرداری مقصرید چراکه اصلی‌ترین وظیفه‌ی هر عضو شورا نظارت بر عملکرد شهردار است نه اشغال یک کرسی برای کسب منصب و پست‌های دیگر اداری!

شما اگر ابتدا از استعفای خود شروع کنید سپس به دنبال جمع‌کردن امضا باشید معقول‌تر است و بی‌شک لطفی بزرگ به آینده این شهرستان!

 

شجاع حسین زاده

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.