آخرین تصمیم مهم شورا، انتخاب چه کسی برای شهرداری است!

شناسه : 9690 12 اردیبهشت 1399 - 15:46 30 بازدید
اعضای شورا که تاکنون نتوانسته‌اند به اتفاق نظر جهت تعیین شهردار دست یابند، با حذف بسیاری از گزینه‌ها اینبار درصدد هستند از بین سه گزینه‌ی نهایی، یکی را در هفته‌ی آینده با برپایی رای‌گیری، انتخاب کنند.
آخرین تصمیم مهم شورا، انتخاب چه کسی برای شهرداری است!
پ
پ

به گزارش بانه نیوز؛ درحالیکه شهرداری بانه بوسیله سرپرست اداره میشود و فصل عمرانی آغاز و بنا به بودجه‌ و منابع مالی محدودشده‌ی شهرداری لازم است مدیریت درستی صورت گیرد، اعضای شورا ناچار به گزینش فرد اصلح جهت گذر شهرداری از بحران موجود برای به‌یادگار گذاشتن دوره‌ای پربار از خود شده اند.

در این راستا از بین تمامی گزینه‌های ثبت نام نموده ۳ نفر یعنی آقایان “جلال صالحی، علی شالباف و جلال احمدی” بعنوان گزینه‌‌‌های نهایی جهت رای‌گیری برای پروسه‌ی انتخاب و گزینش مطرح شده و مرور فعالیت، روحیات، سابقه و توانایی‌های این افراد مورد ارزیابی این تیم خبری قرار گرفت.

در میان اسامی مذکور؛ نام “جلال احمدی” که پنج ماه مدیریت شهرداری سردشت را برعهده داشته نور امید را در دل ما زنده کرد چراکه وی سابقه‌ی فعالیت عمرانی در زمان مدیریت شهردار سابق را نیز در رزومه‌ی خود دارد.

“جلال احمدی” پیمانکار طرح‌های عمرانی دوران “بابک رستم‌پور” بوده که بارها بدلیل طرح‌های موفق و فوری‌اش توانسته شهردار وقت را به دریافت تقدیرنامه نائل کند و آنچه از “رستم‌پور” بعنوان فردی دلسوز، کاری و فعال یاد می‌شود ارمغان تلاش پیمانکارانی چون “جلال احمدی” است که تشویق‌ و تقدیرنامه‌های ارسالی به شهرداری آن زمان در سایه‌ی انتخاب چنین پیمانکارانی شایسته بوده است.

احداث پارک دانش‌آموز در فاز ۲ گلشهر آن‌هم تنها در کمتر از یک ماه، یکی از پروژه‌هایی بود که توسط پیمانکار وقت “جلال احمدی” اجرا و بهره‌برداری شد و شهردار را بعنوان مدیری فعال و لایق معرفی نمود.

یک سال زمان به آغاز ششمین دوره انتخابات شورا باقی مانده و انتخاب شهردار اصلح برای ثبت آخرین فعالیت در فصل عمرانی اعضای شورا جهت پایان دادن به کارهای نیمه‌تمام شهرداری، مهمترین کاریست که در طول چهار سال زمان کاری می‌توان از این اعضا انتظار داشت و عدم انتخاب شخصی که با در دست داشتن سابقه‌ی درخشان خود در اجرای طرح‌های عمرانی کاندید شهرداری شده را نمی‌توان فراموش و یا نادیده گرفت.

لذا امیدواریم در زودترین زمان ممکن شاهد برپایی انتخابات جهت گزینش فرد اصلح بعنوان شهردار و پایان دادن به دغدغه‌ی شهروندان و بلاتکلیفی وضعیت شهرداری بانه باشیم.

 

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در دفتر بانه نیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.