بازگشت جریان برق به همه‌ی روستاهای بانه

به گزارش بانه‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان؛ “صلاح الدین قادری” مدیر توزیع برق شهرستان بانه با اشاره به اینکه در پی بارش سنگین برف و باران، وزش شدید باد و رانش زمین در تعدادی از روستاهای صعب العبور و کوهستانی، با قطعی پراکنده ی برق مواجه بودیم، اظهار داشت: تعدادی از روستاهای صعب العبور که دچار اختلال و قطعی برق شده بودند با سامان دهی نیروها و بسیج امکانات، همه ی مشترکانی که در نتیجه ی بارش نزولات آسمانی این روزها برق آنان از حالت پایدار خارج گشته بود، مجددا” در ظهر امروز (۲۸ بهمن) تامین برق گردید.

مدیر توزیع برق شهرستان بانه اظهار داشت: با اعزام اکیپ های امدادی و عملیاتی طی ۲۴ ساعت گذشته به مسیرهای روستاهای دچار اختلال، علی الرغم بروز مشکلات ناشی از تداوم بارش نزولات آسمانی و انسداد راههای مواصلاتی، خاموشی روستاهای وزمله، کانی پری، بیاندره و هفتاش با نصب دیزل ژنراتور رفع گردید.

قادری در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه برق روستاهای شهرستان بانه اکنون در حالت پایدار قرارگرفته و برق همه‌ی مشترکان در کمترین زمان ممکن تامین گردید.

لازم بذکر است عملیات احیای شبکه برق روستاهای شهرستان سقز، دیواندره و مریوان با تلاش شبانه روزی اکیپ های عملیاتی در شهرستانهای مذکور با جدیت و در قالب ۶۰ اکیپ عملیاتی در حال اجرا میباشد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.